learn more

O nas

Od 2017 do…‚Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.

Pytanie o to, co zrobić, aby ślub i wesele były udane nie jest jedynym, jakie przyszłe Pary Młode zadają sobie w czasie przedślubnych przygotowań. Wszystkim zależy na tym, aby te dni były nie tylko wzruszająca, ale wyjątkowe i na długo zapadły gościom w pamięci. Idealne wesele powinno być efektowne, a przede wszystkim nie może być nudne. „Co zrobić, aby nasz ślub i wesele były super atrakcyjne?” – to nad tym głowią się Państwo młodzi.

Pamiętajmy, że bardzo ważne są dodatki, gdyż to one uzupełniają całą stylizację i wygląd całego wydarzenia. Dlatego stworzyliśmy sklep, który oferuje Wam produkty/szablony do samodzielnej realizacji.

Serce

Jesteśmy pasjonatami naszych intencji i starań ... w domu i pracy. Nasze serca znajdą się na naszych produktach.

Współpraca

Wszyscy jesteśmy na tej samej drodze, aby odnieść sukces, dlatego cieszymy się współpracą, wyzwaniem i ... wspierają się nawzajem w tej podróży

Szacunek

Cenimy wyjątkowość klienta, więzi nad wspólnymi wartościami. Uhonorujemy każdego indywidualnie poprzez wykazanie troski lub względu na jego potrzeby

KIM JESTEŚMY?

Weselnedodatki.pl przychodzą Ci z pomocą na stworzenie swoich własnych zaproszeń, winietek, menu itp. U nas możesz wybrać szablon, który Ci najbardziej odpowiada i ustalić co ma się na nim znajdować. Zapraszamy do konaktu z naszymi przedstawicielami:

Bartłomiej Hudecki

Założyciel, Frontend Developer

Kamil Hudecki

Back End Developer, Technical Specialist

Anna Kowalska

Graphic Designer

INSTAGRAM